Współpraca z Udekorowaną

Jak działamy? Pytania i odpowiedzi.

 

Jak rozpocząć współpracę z nami?

 

Wypełnijcie formularz kontaktowy, zadzwońcie lub napiszcie wiadomość mailową, sprawdzimy, czy dysponujemy wolnym terminem, który Was interesuje. Do każdej realizacji podchodzimy bardzo skrupulatnie i dlatego wykonujemy jedną dekorację w danym terminie.

 

Gdy mamy dla Was wolny termin, umawiamy się na niezobowiązujące spotkanie, przed spotkaniem dobrze by było jakbyście zastanowili się nad stylem, kolorem czy motywem jaki do Was pasuje. Jeśli nie macie kompletnie pomysłu – nic nie szkodzi, jesteśmy też od tego, by przedstawić Wam nasze pomysły na różne dekoracje i wspólnie wybierzemy tę idealną, wymarzona wizję Waszego Dnia, a później ją zrealizujemy. Dlaczego nie od razu oferta drogą mailową, po prostu stawiamy na bezpośredni kontakt, szczerą rozmowę, poznanie Was
i Waszych marzeń związanych z dniem ślubu.

 

Po spotkaniu przygotowujemy kompleksową ofertę wraz z wyceną dekoracji. Jeśli oferta Wam się spodoba, podpsujemy umowę, która gwarantuje rezerwację terminu tylko dla Was.

 

 

Jak zarezerwować termin?

 

Po naszym spotkaniu, akceptacji oferty i kosztorysu podpisujemy z Wami umowę.
W momencie podpisania umowy wpłacacie zadatek, który wraz z podpisaną umową gwarantuje Wam rezerwację terminu.

 

 

Czy możemy otrzymać ofertę ogólną?

 

Każda para jest wyjątkowa i zawsze podchodzimy indywidualnie do zaprojektowania dekoracji, pasujących do Was, Waszych marzeń oraz stylu danej uroczystości, dlatego
w pierwszej kolejności proponujemy spotkanie, omówienie wszystkiego. Po takim spotkaniu przygotowujemy Wam ofertę z rożnymi propozycjami poszczególnych dekoracji wraz wyceną. Trudno podać cenę dekoracji, bez wiedzy na temat Waszych ulubionych kolorów, kwiatów, stylu czy motywu przewodniego ślubu i wesela. Robimy wyjątki dla par, które mieszkają za granicą lub naprawdę nie mają czasu na spotkanie, prosimy wtedy o wypełnienie szczegółowej ankiety, która pozwoli na przygotowanie oferty.

 

 

Ile kosztuje dekoracja?

 

Na pytanie o cenę dekoracji nie mamy jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ na końcową cenę wpływają różne elementy są to np. zaplanowana liczba gości, miejsce ślubu i wesela, gatunki kwiatów użytych do dekoracji, wielkość kompozycji kwiatowych czy ilość użytych świec. Każdy element dekoracji wyceniany jest oddzielnie, co pozwala na dopasowanie poszczególnych elementów do Waszego budżetu. Elementy dekoracji można miksować, dodawać lub odejmować, tak by otrzymać spójną całość.

 

Gdzie wykonujemy dekoracje?

 

Działamy głównie na terenie trójmiasta i okolic, ale wyjeżdżamy też dalej. Wszystko zależy od zakresu dekoracji, jakim jesteście zainteresowani oraz czy dysponujemy wolnym terminem.

TOP