Dni otwarte dla Par Młodych w Sentoza Golf

/ / Uncategorized

30 marca mieliśmy wielką przyjemność uczestniczyć w Dniach Otwartych w Sentoza Golf. Miejsce szczególnie bliskie mojemu sercu, gdyż właśnie tam, odbyło się nasze przyjęcie weselne. Dni otwarte były doskonałą okazją, by zobaczyć salę, zaplecze hotelowe, skosztować przepysznych potraw serwowanych przez sentozowych kucharzy, a także do zapoznania się ofertami weselnymi profesjonalnych firm z trójmiasta i okolic.

Na dzień otwarty przygotowaliśmy dwie aranżacje stołów w klimacie rustykalnym z delikatną gipsówką w roli głównej oraz propozycję elegancką z elementami złota. Zaprezentowaliśmy także naszą nowość na sezon 2019 – pergolę z gigantycznych piwonii, która skradła serce niejednej przyszłej panny młodej. Nasze dekoracje wzbogacone zostały przepiękną papeterią od dziewczyn  Wyczarowane z papieru, a także drewnianymi dekoracjami z Decoparada – pracownia rękodzieł .

Cały dzień obfitował w różne atrakcje, mieliśmy okazję objadać się przepysznymi słodkościami od Suzi Cake, zrobić sobie pamiątkowe fotki u  Retro Lustro czy obejrzeć pokaz barmański w wykonaniu OryginalnyBar.pl. Nie mogło zabraknąć też muzyki, o którą zadbali Dj Szupix oraz Juan Felipe Alvarado. Chłopaki z M&K Studio zaprezentowali piękne kadry filmów ślubnych, a Aleksandra Ciesielska najnowsze trendy w makijażu ślubnym. O piękne kadry waszego ślubu zadbają OLFO fotografia i Laura Bork – Fotograf na całe życie.

Z czystym sumieniem polecam wszystkie firmy, których pasja sprawia, że dzień waszego ślubu pozostanie niezapomniany.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *