O mnie

Moja przygoda z dekoracjami zaczęła się dawno, dawno, temu gdy jeszcze nawet nikt specjalnie o dekoracjach nie myślał. Tak naprawdę już w przedszkolu zaczęłam przejawiać zdolności manualne, uwielbiałam rysować, malować i lepić. W latach szkolnych rozwijałam swoją pasję na kółku plastycznym i brałam udział w różnych konkursach plastycznych. W późniejszych latach moja artystyczna dusza została ukryta, ponieważ wybrałam jak mi się wtedy wydawało praktyczniejszy kierunek. Po studiach wciągnął mnie wir pracy w korporacji, jednak to nie dawało mi pełnej satysfakcji i gdzieś tam w środku pojawiała się myśl, by zrobić coś dla siebie i zająć się czymś, gdzie moje zamiłowanie do piękna ujrzy światło dziennie, a ja będę robić to co naprawdę kocham. Z pomocą przyszedł przełomowy moment w moim życiu jakim był ślub i wtedy zrodził się w mojej głowie plan na Udekorowaną.

Od planowania po realizację i już wiedziałam, że chcę to robić i do tego będę dążyć. Nie była to jednak tak łatwa decyzja jak by się mogło wydawać, zrezygnowałam z pewnej pozycji zawodowej na rzecz rozwoju własnego biznesu, nie wiem, czy odważyłabym się bez wsparcia mojego męża. Dziś wiem, że była to jedna z lepszych moich decyzji. Zaczęłam szkolenia, które profesjonalnie przygotują mnie do wykonywania zleceń i każde kolejne dodawało mi skrzydeł i uświadamiałam sobie, że moją pasję zmieniam w swoją pracę, o czym od zawsze po cichu marzyłam.

Wraz z moim mężem od trzech lat jesteśmy dla Was, bo Udekorowana powstała przede wszystkim po to, by sprawiać radość i realizować Wasze marzenia o pięknym ślubie i weselu. Zadbamy, by każdy detal idealnie pasował do Waszego Wielkiego Dnia. Odpowiednio dopasowane dekoracje nie tylko podkreślą podniosłość chwili, ale przede wszystkim zostaną zapamiętane przez Was i Waszych najbliższych na zawsze. Zapewniamy kompleksową oprawę florystyczną i dekoracyjną kościołów, miejsca ceremonii zaślubin, sal weselnych i wszystkich pozostałych miejsc, w których odbywają się Wasze uroczystości.

Jesteśmy kreatywni, kochamy kwiaty, uwielbiamy łączyć kolory, dobierać motyw i detale każdej realizacji. Emocje towarzyszące poszukiwaniu inspiracji, projektowaniu szczegółów i planowaniu dekoracji, codziennie uświadamiają nam, że idziemy w dobrą stronę i to pragniemy robić. W pełni angażujemy się w naszą pracę, podchodzimy indywidualnie do każdego nowego projektu i wkładamy w to całe nasze serce, dużą dawkę uśmiechu i pozytywnej energii.

Udekoruj z nami swoje najpiękniejsze chwile!

TOP